Získejte slevu 10 % na vaši první objednávku. Stačí si u nás vytvořit účet a čerpat výhody.

O nás

Úspěch našich zákazníků je naším hlavním cílem a hnací silou všeho, co děláme.

Specializujeme se na poskytování zákaznických online tiskových služeb, výrobu letáku, vizitek, brožur, etiket, velkoformátových tisků, tisku na textil a mnoho dalšího. Našim klientům nabízíme rychlý a snadný přístup k nejlepším tiskovým řešením a rozsáhlému katalogu produktů.

PrintPortal.cz a printmall.cz je 100% českou firmou a vše, co děláme, se točí kolem tisku a webu. Tuto online přítomnost umožňuje tým zapálených a talentovaných lidí, kteří každý den pracují, aby zvládli a vytvořili desítky tiskových úloh denně.

Stali jsme se dobře promazaným strojem, schopným nabídnout našim zákazníkům vysoce kvalitní služby s dodáním již do 24 hodin. Každý z našich produktů lze personalizovat, což uživatelům dává mimořádnou svobodu přizpůsobit si svou objednávku.

product product product

VÝHODY, KTERÉ VÁM NABÍZÍME VŽDY

dostupnost

Dostupnost
Proč jsou naše ceny tak nízké? Věříme v inovace. Neustále investujeme do nových strojů a technologií, které nám umožňují tisknout za ty nejlepší ceny.

kvalita

Kvalitu
Zaručujeme extrémně kvalitní služby. Tisk ve vysokém rozlišení, precizní dokončující zpracování a ty nejlepší materiály.

rychlost

Rychlost
Tiskneme v nejrychlejším možném termínu, odesíláme vaše objednávky těmi nejspolehlivějšími kurýry a můžeme nabídnout i doručení do 24 hodin. Přesný termín expedice si můžete zvolit při objednávce.

odborne-poradenstvi

Odborné poradenství
Nabízíme poradenství, které vám pomůže vybrat produkt nebo materiál, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Jsme s vámi na každém kroku a zajišťujeme, aby byl váš soubor připraven k tisku a rádi vám odpovíme na jakékoli dotazy.

doruceni-zdarma

Doručení zdarma
Při objednávce nad 2000 Kč u nás máte dopravu ZDARMA.

kontrola-souboru

Kontrolu souborů
Další proces kontroly kvality, který nabízíme zdarma. Vaše soubory projdou bezplatnou automatickou základní kontrolou, která zajistí, že jsou splněny určité parametry, jako jsou rozměry a rozlišení dokumentu, označí přítomnost barev Pantone nebo písem, které nebyly vloženy nebo převedeny na obrysy, a zajistí, že počet objednaných stran odpovídá vaší objednávce.

zakaznicka-podpora

Zákaznickou podporu
Náš vysoce kvalifikovaný a specializovaný personál podpory vám radí a pomáhá vám během procesu objednávky. Cokoli potřebujete, jsme tu, abychom vám poskytli okamžitou podporu prostřednictvím e-mailu, telefonu a sociálních sítí. A automaticky zdarma spustíme základní kontrolu vašich souborů.

Produkty od A do Z

Kvalita naší práce je naší nejlepší vizitkou.

S více než 100 000 kombinací produktů dokážeme uspokojit jakékoli požadavky a předcházet budoucím potřebám. Neustále hledáme nová řešení, abychom zajistili, že naši zákazníci najdou nejlepší způsob, jak předvést své podnikání, ať už je jakékoli.

S více než 10 novými produkty, které každý rok přibývá do katalogu, dokážeme řešit požadavky jakéhokoli typu, od malých až po velkoformátové položky, od tisku na papír po tisk na dřevo, hliník nebo PVC a od obalů až po materiály pro veletrhy. Podporujeme naše zákazníky v jejich výzvách a jsme vždy k dispozici, pokud potřebují pomoc.

Vždy klademe naše zákazníky na první místo. Svá rozhodnutí zakládáme na jejich požadavcích a potřebách a naše webová stránka je postavena na jejich radách a navržena tak, aby jejich nákup byl jedinečný a bezproblémový. V našem internetovém obchodě si zákazníci mohou prohlédnout náš sortiment, vybrat si produkty, které je zajímají, přejít přímo k řízenému bezplatnému objednávkovému procesu a zadat objednávku nahráním tiskového souboru.

Jednodušší už to být nemůže

Online kalkulace a tisk na pár kliknutí

Pošta
1. Vyberte si produkt

Vyberte si z naší nabídky produktů ten, který potřebujete

Pošta
2. Spočítejte si cenu

Zvolte počet kusů, typ a velikost papíru a termín expedice

Pošta
3. Nahrajte tisková data

Vyberte soubor pro tisk z vašeho počítače a nahrajte. Více o tiskových datech

Pošta
4. Objednejte

Pak už stačí jen objednat, jako na běžném eshopu a do pár dnů je objednávka doma